Depresija
  Fobiniai sutrikimai
  Nerimo sutrikimai
  Adaptacijos (streso) sukelti sutrikimai
  Tarpasmeninių santykių sutrikimai
  Seksualiniai sutrikimai
  Psichosomatiniai sutrikimai
  Nerimo sutrikimai

Nerimo sutrikimaipagrindinis simptomas nerimas, kurio pasireiškimas nėra sukeltas aiškiai apibrėžtos išorinės situacijos. Dažnai kartu būna ir depresija.
Nerimas - tai subjektyvus nemalonus išgyvenimas dažnai apibūdinamas kaip ateities baimė, kuomet priežastis yra neaiški, neadekvati ar nelogiška.
 
-         Panikos sutrikimas. Tai yra pasikartojantys stipraus nerimo (panikos) priepuoliai, kurių metu dažniausiai būna staiga ir neprognozuojamai užeinantis širdies plakimas, skausmas krūtinėje, smaugimo pojūtis, svaigimo pojūtis ir jausmu kad aplinka arba aš pats tampa „nerealūs“, „nutolę“, „kaip ne iš šio pasaulio“. Kartu beveik visuomet būna mirties baimė, savitvardos praradimo ar išprotėjimo baimė. Priepuoliai dažniausiai trunka kelias minutes, o kartais ir ilgiau. Dažnai šie neprognozuojami priepuoliai sukelia baimę būti viešose vietose ir kitokį vengiantį elgesį.

Generalizuotas nerimas – pagrindinis simptomas „laisvai plaukiojantis“ nerimas, iš pirmo žvilgsnio nesusijęs su jokiomis konkrečiomis situacijomis. Dažniausiai būna nuolatinis nervingumas, vidinis virpulys, raumenų įtampa, prakaitavimas, galvos svaigimas, širdies plakimas ar silpnumas, nemalonūs pojūčiai skrandžio srityje. Kartu dažnai baiminasi, kad pats žmogus ar jo artimieji susirgs ar pateks į kokią nemalonią situaciją, būną ir įvairiausių kitokių baimių ar nuojautų. Dažnai tokių pacientų aplinkoje yra nuolatiniai neigiamą įtaką ir stresą sąlygojantys veiksniai.